سیم کشی و رفع خرابی تلفن ثابت اصفهان

0
2090
سیم کشی و خرابی تلفن اصفهان
سیم کشی و خرابی تلفن اصفهان

راههای ارتباطی با ما جهت اعلام درخواست خدمات


روش اول: تماس تلفنی با شماره همراه ۰۹۹۰۰۰۷۱۰۰۴  یا ۰۳۱۳۶۶۴۵۴۰۴

روش دوم : تکمیل فرم درخواست آنلاین با کلیک کردن بر این قسمت

روش سوم: ارسال درخواست با پیامک به شماره ۰۹۹۰۰۰۷۱۰۰۴

سیم کشی و رفع خرابی تلفن ثابت در اصفهان


برای رفع مشکل خرابی تلفن بررسی سرویس تلفن پیش از عیب‌یابی سیم کشی تلفن در اولویت است ابتدا از بخش ورودی تلفن در ساختمان با وصل کردن یک تلفن به سیمی که در جعبه است چک نمایید در صورتی که بوق آزاد شنیده نشد نیاز به تعمیر سیم کشی تلفن ساختمان ندارید چون مشکل از شرکت خدمات دهنده یعنی شرکت مخابرات است قبل از اعلام خرابی تلفن ثابت اصفهان مواردی مانند اشکال در دستگاه تلفن، وجود دستگاه های پارالل روی خط مانند مودم و گوشی دوم، اتصال دستگاه هایی مانند تلویزیون به پریز تلفن، سیستم های دزدگیر، عدم وجود باتری سالم در دستگاه گوشی، قطع خط تلفن بدلیل بدهی و عبور سیم تلفن از مسیر های کابل برق را بررسی نماید و در صورت نیاز ار متخصص کمک بگیرید البته تنها با شماره گیری ۲۰۱۱۷ در محدوده‎ی مرکز تلفن مربوطه ، خرابی را به سیستم اطلاع دهد .
اگر مشکل از مخابرات نبود و شما صدای بوق آزاد را شنیدید مشکل از سیم کشی تلفن ساختمان است پس با ما اوسا سلام تماس بگیرید شماره تماس ۰۹۹۰۰۰۷۱۰۰۴ و متخصصان و تعمیرکاران در اسرع وقت مشکل شما را حل می کنند. مشترک گرامی مخابرات در شهر اصفهان حتما زمانی که پی به عیب در سیم‌کشی داخل ساختمان بردید تمام گوشی‌های تلفن ثابت ‌، دستگاه فکس ، مودم و هر دستگاه دیگری که به تلفن متصل است را از پریز و سوکت‌ها جدا کنید و منتظر رسیدن متخصصان و کارشناسان بمانید تا عیب‌یابی و رفع آن به صورت کاملا تخصصی انجام شود.
خرابی تلفن ثابت
خرابی تلفن ثابت
یک نکته در برخی موارد عملیات کابل برگردان مراکز تلفن اصفهان باعث خرابی تلفن ثابت و اینترنت پرسرعت در اصفهان می‎شود . ولی اگر مربوط به خرابی سیم کشی داخل ساختمان است یا اینترنت شما دچار کاهش سرعت شده است باید توسط متخصصین برررسی شود. البته در زمان خرابی تلفن براثر خرابی در سیم کشی داخلی در بیشتر اوقات اینترنت پرسرعت ADSL شما قطع نخواهد شد.

اگر خدمات برق ساختمان را در شهر خود ارائه می دهید؟

در تیم اوساسلام کسب درآمد کنید.

هزینه و روش پرداخت:


  • بازدید در صورت ارجاع کار به کارشناسان ما رایگان می باشد.
  • شما می توانید بعد از ثبت سفارش خود و بازدید کارشناس مربوطه، به صورت آنلاین، اعتباری و یا به صورت نقدی مبلغ هزینه مربوط به انجام سرویس را پرداخت نمایید.
  • هزینه های عنوان شده صرفا برای اجرت انجام کار است و هزینه قطعات مصرفی یا توسط شما تهیه می شود و در صورت تهیه توسط کارشناس به صورتحساب افزوده می شود.

دریافت نظرات شما

Please enter your comment!
Please enter your name here