سرویس کولر آبی در اصفهان

سرویس کولر آبی در شهر اصفهان

سرویسکار کولر ابی اصفهان

سرویسکار کولر ابی اصفهان

 

سرویس کولر آبی اصفهان

با شروع فصل گرما در اصفهان نیاز به سرویس کولر آبی به صورت کامل و صحیح احساس میشود که تیم اوسا سلام در سراسر شهر اصفهان محله های (چهارباغ بالا و پایین -میر-نظر غربی شرقی- مشتاق اول و دوم-کاوه-اشراق-پروین-آپادانا اول و دوم- جابر-خانه اصفهان -ملک شهر) با داشتن بهترین سروسیکاران در اسرع در خدمت شماست

 

سرویس تمام کولرهای آبی با برندهای مختلف مانند کولر آبی آبسال-کولر آبی سپهر الکتریک- کولر آبی انرژی- کولر آبی جنرال …… توسط تیم ما انجام میشود.

 

سرویس کولر آبی اصفهان

 

مجموعه اوسا سلام شماره تماس ۰۹۹۰۰۰۷۱۰۰۴ و ۰۳۱۳۶۶۴۵۴۰۴ (در خصوص سرویس کولر آبی ) برگرفته از کادری مجرب و با تجربه اماده خدمت رسانی در سراسر شهر اصفهان با گارانتی خدمات و انجام آن در اسرع وقت در حیطه ی کولر آبی، سرویس کولر آبی، تعمیر کولر آبی، تعویض پوشال، خدمات کولر آبی، تعویض موتور کولر آبی، تعویض پمپ اب کولر آبی و کلیه امور مربوط به کولر آبی در کلیه ی برندها با ارزان ترین قیمت و سرویس دهی در محل شما می باشد.

 

خدمات قابل ارائه اوسا سلام در زمینه خدمات کولر آبی در اصفهان به شرح زیر میباشد:

 

-تعمیرکولر آبی در اصفهان  توسط تعمیر کار کولر آبی

 

-سرویس کولر آبی در اصفهان  توسط سرویسکار کولر آبی

 

– نصب کولر آبی در اصفهان   توسط نصاب کولر آبی

 

-تعویض پوشال کولر آبی در اصفهان  توسط سرویس کار

 

-تعویض پمپ کولر آبی در اصفهان  توسط سرویس کار

 

-تعویض تسمه کولر آبی در اصفهان  توسط سرویس کار

 

-تعویض و تعمیر موتور کولر آبی در اصفهان  توسط تعمیر کار

 

برندهای کولر آبی در اصفهان

 

اوسا سلام  با داشتن کادری مجرب و دوره دیده در سرتاسر اصفهان خدمات کولر آبی را در خصوص کلیه برندهای زیر و استفاده از نمایندگان دارای نمایندگی مجاز برندهای ارج، لورچ آبسال سپهرالکتریک خزر انرژی برفاب پلار پاکشوما مدیا کولر آبی خزر ارائه میدهد:

 

سرویس کولر آبی در اصفهان  برند ارج در اصفهان

تعمیر کولر آبی در اصفهان  برند ارج در اصفهان

سرویس کولر آبی در اصفهان  برند آبسال در اصفهان

تعمیر کولر آبی در اصفهان  برند آبسال در اصفهان

سرویس کولر آبی در اصفهان  برند سپهر الکتریک در اصفهان

تعمیر کولر آبی در اصفهان  برند سپهر الکتریک در اصفهان

سرویس کولر آبی در اصفهان  برند خزر در اصفهان

تعمیر کولر آبی در اصفهان  برند خزر در اصفهان

سرویس کولر آبی در اصفهان  برند انرژی در اصفهان

تعمیر کولر آبی در اصفهان  برند انرژی در اصفهان

سرویس کولر آبی در اصفهان  برند برفاب در اصفهان

تعمیر کولر آبی در اصفهان  برند برفاب در اصفهان

سرویس کولر آبی در اصفهان  برند پلار در اصفهان

تعمیر کولر آبی در اصفهان  برند پلار در اصفهان

سرویس کولر آبی در اصفهان  برند پاکشوما در اصفهان

تعمیر کولر آبی در اصفهان  برند پاکشوما در اصفهان

سرویس کولر آبی در اصفهان  برند مدیا در اصفهان

تعمیر کولر آبی در اصفهان  برند مدیا در اصفهان

سرویس کولر آبی در اصفهان  برند خزر در اصفهان

تعمیر کولر آبی در اصفهان  برند خزر در اصفهان

و سرویس و تعمیر تمامی برندهای کولر آبی…..

اوسا سلام در کلیه مناطق اصفهان اماده خدمت رسانی در کلیه امور کولر آبی اعم از سرویس کولر آبی و تعمیر کولر آبی می باشد.

 

عوامل موثر بر قیمت سرویس کولر آبی در اصفهان چیست؟

سرویس کولر آبی در اصفهان در دسته خدمات تاسیسات سرمایشی گرمایشی است. این خدمت هم توسط متخصصین الکتریکی و هم تاسیساتی‌ها ارائه می‌شود.

 

با توجه به منطقه شهری و همچنین موقعیت مکانی کولر که می تواند در بالکن و روی چهارپایه و پایه باشد یا روی پشت بام و یک جای سخت و دور از دسترس از ۳۵.۰۰۰ تومان تا ۵۰.۰۰۰ تومان تغییرمی کند. عوامل دیگری هم بر روی قیمت دهی سرویسکاران تاثیرگذارند مثل اینکه چه چیزهایی قرار است سرویس بشود و آیا نیاز به تعویض هم هست یا نه.

 

سرویس کولر آبی در اصفهان شامل چه خدماتی است؟

سرویس کولر آبی شامل تعویض پوشال، رگلاژ تسمه، روغن کاری یاتاقان ها، شستشوی پمپ آب و تست کلی حتی موتور کولر آبی می باشد.

 

در کولر وظیفه پمپ آب، گردش آب و وظیفه دینام گردش هوا میباشد. در سرویس کولر آبی باید از سالم بودن و تمیز بودن پمپ و دینام اطمینان حاصل کرد. سپس باید  یاتاقان ها، پمپ و دینام را روغن کاری کرد.

 

لازم است بدانیم قیمت لوازم خریداری شده برای کار از جمله پوشال در دستمزد سرویس محاسبه نمی شود. در مورد قطعات دیگر هم به همین صورت است و اگر نیاز به تعویض وجود داشته باشد جدای از اجرت کار هزینه های قطعات هم اضافه خواهد شد.

 

آیا تعویض پوشال در زمان سرویس کولر آبی در اصفهان لازم است؟

با توجه به سختی آب در شهر اصفهان و شوره زدن پوشال گاهی در اواسط فصل گرما برای بالابردن کارایی کولر آبی پوشالهای قدیمی را با جدید عوض می کنند. با این کار هم از میزان گرد و غباری که کولر به داخل خانه منتقل می کند کاسته می شود و هم کولر خنک تر کارمی کند. معمولا پایین ترین دستمزد مربوط به تعویض پوشال به تنهایی می باشد که قبل از انجام توسط سرویسکار اعلام می شود. البته تنها دلیل تعویض پوشال گرد و خاک نیست. تعویض پوشال و در کل پوشال نو و تازه تاثیر بسیار زیادی بر میزان خنکی هوای داخل خانه و همچنین تازگی آن دارد.

 

شستشوی کولر آبی در زمان سرویس کولر در اصفهان

معمولا در پایان فصل گرما و قبل از بستن و روکش کشیدن بر روی کولر آبی آب آن را به طور کامل تخلیه کرده و کف آن را می شویند تا برای سال آینده تمیز و آماده باشد و در طول زمستان آب یخ نزند. اگر این کار را فراموش کرده باشید حالا باید شستن کف را هم به کارهای مورد نیاز برای راه اندازی دوباره کولر آبی اضافه کنید. چون آب تبخیر شده و کلی رسوبات کف کولر را گرفته که در صورت تکرار و ماندن می تواند به زنگ زدگی و خوردگی کولر بیانجامد. پس از سرویسکار کولر بخواهید که این کار انجام دهد. البته در صورتی که از سرویسکار حرفه ای کمک گرفته باشید حتما خودش این کار را انجام می دهد و نیازی به گفتن شما نیست.

 

سرویس کولر آبی در پایان فصل گرما

با اتمام فصل گرما ضروری ست که  سرویس کولر آبی پایان فصل را انجام دهیم.

 

سرویس پایان فصل کولر آبی امری آسان است که با خواندن مطلب زیر در خصوص تعمیر کولر آبی و سرویس کولر آبی، میتوانید به راحتی کولر خود را سرویس کنید:

 

در ابتدا باید توجه داشته باشیم که برق دستگاه قطع میباشد. سپس مخزن آب کولر آبی را تخلیه کرده و قسمت هایی که به روغن کاری احتیاج دارد را به صورت کامل روغن کاری کنیم.

 

در هنگام سرویس کولر آبی پایان فصل باید توجه داشت که در کف کولر آبی پوسیدگی ویا زنگ زدگی وجود نداشته باشد. در صورتی که پوسیدگی دیده شد باید اقدام به تعمیر کولر آبی در محل پوسیدگی کرد. و در صورت زنگ زدگی باید با زد زنگ آن را بپوشانید.

 

دریچه های داخلی کولر آبی را پوشانده و اگر کانال کشی به صورت روکار بود باید آنها را با عایق مخصوص بپوشانید. هم چنین برای جلو گیری از صدمه دیدن کولر آبی در اثر برف و باران می توانید از محافظ های کولر آبی از جنس برزنت ضد آب که تمام وجه های کولر آبی را در بر میگیرد استفاده کرد.

 

برای مناطقی با اب و هوای گرم و خشک استفاده از کولر آبی توصیه میگردد زیرا کولر آبی با ایجاد رطوبت مانع از خشک شدن هوا و ترک خوردن وسایل چوبی و ایجاد الکتریسته ساکن در این مناطق میگردد و همچنین به لطافت هوا نیز کمک میکند.

 

انواع کولر آبی :

کولر آبی متحرک قابلیت جابه جایی و پرتابل بودن را دارد. این نوع کولرهای آبی مخزنشان یا به صورت دستی پر می شود و یا قابلیت اتصال مستقیم به شیلنگ و شیر آب را دارد.

 

کولر آبی ثابت دارای ابعاد بزرگی میباشد به همین دلیل بر روی پشت بام یا تراس یا در حیاط نصب میگردد و میتوان با کانال کشی از هوای خنک ان بهره مند شد.

 

بنابراین بطورکلی می توان گفت از کولرهای گازی برای مناطق گرم و مرطوب و از کولرهای آبی برای مناطق خشک و معتدل استفاده می شود.

 

علاوه بر اینکه با شروع فصل زمستان باید سرویس کولر آبی و تعمیر کولر آبی را امری مهم و جدی دانست ، در اتمام فصل گرما نیز خدمات کولر آبی را برای نگه داری و سالم ماندن کولر آبی نباید فراموش کرد.

 

نحوه محاسبه و انتخاب کولر آبی براساس تفاوت در متراژ بنا و همچنین قرار گرفتن ان واحد در زیر بام ساختمان و یا قرار گرفتن در طبقات وسط، نحوه محاسبه و انتخاب کولر آبی متفاوت است.

 

مجموعه اوسا سلام   اوستا سلام    OSSASALAM  –  OSSTASALAM

دریافت نظرات شما

Please enter your comment!
Please enter your name here