تعمیر و سرویس کولر گازی در اصفهان

تعمیر و سرویس کولر گازی در اصفهان

تعمیر و سرویس کولر گازی در اصفهان

تلفن تماس فوری ۰۹۹۰۰۰۷۱۰۰۴

دستگاه کولر گازی که یک در چند سال اخیر در شهر اصفهان رواج یافته است،  که با جذب هوای گرم داخل  و تولید هوای خنک و مطبوع از طریق فرایند تبخیر مایع مبرّد به گاز در اواپراتور کولر را دمانی محیط را خنک تر می کند.

بخشهای اصلی یک دستگاه کولر گازی شامل یک بخارکننده جهت جذب گرمای هوا (اواپراتور)، یک کمپرسور جهت متراکم کردن گاز مبرّد، یک کندانسور بیرونی جهت خنک کردن مبرد ، شیر انبساط تشکیل گردیده است. کولر های گازی را می توان به دو دسته  کولر های دو تکه یا همان اسپلیت ها و کولر گازی یک تکه (پنجره ای یا پرتابل) تقسیم بندی نمود .

تعمیر و سرویس کولر گازی در اصفهان 

تعمیر و سرویس کولر گازی در اصفهان

تلفن تماس فوری ۰۹۹۰۰۰۷۱۰۰۴

دستگاه کولر گازی که یک در چند سال اخیر در شهر اصفهان رواج یافته است،  که با جذب هوای گرم داخل  و تولید هوای خنک و مطبوع از طریق فرایند تبخیر مایع مبرّد به گاز در اواپراتور کولر را دمانی محیط را خنک تر می کند.

بخشهای اصلی یک دستگاه کولر گازی شامل یک بخارکننده جهت جذب گرمای هوا (اواپراتور)، یک کمپرسور جهت متراکم کردن گاز مبرّد، یک کندانسور بیرونی جهت خنک کردن مبرد ، شیر انبساط تشکیل گردیده است. کولر های گازی را می توان به دو دسته  کولر های دو تکه یا همان اسپلیت ها و کولر گازی یک تکه (پنجره ای یا پرتابل) تقسیم بندی نمود .

 

 برندهای اصلی اصلی کولر گازی در اصفهان که توسط تیم اوسا سلام که شامل مجرب ترین  تعمیرکار و سرویسکار خدماتی می باشد.

اجنرال (OGENERAL) – ال جی (LG) – تراست (TRUST) – میتسوبیشی الکتریک – تی سی ال (TCL)– سامسونگ– هایسنس(HISENSE)         – پاناسونیک – گری(GREE)– هیتاچی (HITACHI) – کریر (CARRIER)– توشیبا (TOSHIBA) –هایر (Haier) – وست پوینت– مدیا (MIDEA) – کن وود (KENWOOD) – کین الکتریک – گالانز (GALANZ) – بوش (BOSCH) – میتسوبیشی دایا– تاچی ایر– یوتکث (UTEX)– تک الکتریک – زیمنس (SIEMENS) – ای اس آر (ASR)–آرچیلیک (ARCELIK)– دایکین(DAIKIN)       – مک کوی (McQuay) – آکایی(AKAI) – ایر جنرال – اکسون (ACSON)– تولیپس(TULIPS)– تکوود(TECHWOOD)       – لارس (Lares)– وستل (VESTEL)– لنکس (LENNOX)– جی ام (JM)– ترنشک (TERNESHK)– او ام جنرال (OMGENERAL)– ال اس  LS

دریافت نظرات شما

Please enter your comment!
Please enter your name here